Práce v
The Body Shop

Chtěl/a bys pracovat pro mezinárodní kosmetickou firmu? Prohlédni si aktuální nabídku pracovních pozic

praca w thebodyshop

O nás

The Body Shop je britská kosmetická firma z portfolia Alshaya Poland group. The Body Shop jako první kosmetická značka představila trhu 100% biologicky rozložitelné obaly produktů a už od samých počátků byla proti testování na zvířatech. Momentálně zaměstanáváme okolo 100 zaměstnanců v 20 kamenných a internetových prodejnách. Pokud miluješ kosmetiku a věříš v rozvíjející se udržitelnost, tak si budeme rozumět! Více informací níže!

thebodyshop praca

Proč zrovna k nám?

Ve firmě Alshaya (provozovatel značky The Body Shop v ČR) si stojíme za slognem „Náš úspěch tvoří lidé“. The Body Shop byla už odjakživa firma, která reprezentovala pracovní kulturu a šla v tomto ohledu příkladem. Spojení hodnot těchto dvou firem, Alshaya a The Body Shop, vytváříme pracovní prostředí, ve kterém se naši lidé mohou rozvíjet a projevit svůj pravý potenciál. Naším zaměstnancům nabízíme kromě jiného i trénink a možnost kariérního růstu v rámci firmy, pracovní smlouvu, slevovou kartu na nákup u všech našich značek a možnost lekářské péče.

thebodyshop

Alshaya Czech s.r.o., provozovatel značky The Body Shop, hledá kolegy na pozici Asistent Store Managera

Nabízíme:

Zaměstnání v zahraniční prosperující společnosti v oblasti maloobchodu
Prostor pro profesní rozvoj
Přátelský tým spolupracovníků
Produkty dle vlastního výběru zdarma
Příspěvky na uniformu
Nástup ihned

Náplň práce:

Zajišťování bezproblémového chodu obchodu
Plánování směn zaměstnancům
Vedení a školení zaměstnanců
Provádění zákaznického servisu
Komunikace s IT, logistikou, brand týmem
řešení reklamací
Reporting v AJ
Příprava prodejny na akce a sezónní slevy
Merchandising

Požadavky na kandidáty:

Odolnost vůči stresu, práce pod tlakem
Znalost KPI
Samostatnost, pečlivost, loajalita
Flexibilita, práce o víkendech
AJ na středně pokročilé úrovni
Orientace na zákazníka
Cílevědomost, tah na branku

V případě vašeho zájmu, zašlete prosím životopis

Správcem údajů je Alshaya Poland Sp. z o.o. se sídlem společnosti: Varšava 00-845, ul. Łucka 2/4/6. Data jsou sbíraná pouze k účelům momentálního náboru zaměstnanců a v případě vašeho zájmu a souhlasu i k budoucím náborům. K těmto údajům máte přístup a můžete je kdykoli upravit. Poskytování dat podle ustanovení zákona ze dne 26. června 1974 – Zákoník práce a výkonné akty jsou dobrovolné, ale nezbytné pro nábor. Posktytování jakýchkoli dalších osobních dat je dobrovolné a vyžaduje váš výslovný souhlas.